Wszystko o zdrowiu

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej na temat Vitberg opinie na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]