Wszystko o zdrowiu

Urządzenia Vitberg w pierwszej Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Więcej w temacie marki Vitberg na https://www.youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4

W 2018 roku na AWF-ie w Krakowie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania i zajęcia dydaktyczne z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm ludzki. Odbywać się w niej będą także zajęcia dla studentów AWF-u z zakresu fizykoterapii, odnowy psychosomatycznej i kosmetologii. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, posłużą również do powysiłkowej regeneracji sportowców. krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane produkty marki Vitberg?

W przyszłości wyniki testów mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców wyczynowych. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą prace badawcze z zakresu fizjologii i biochemii. Obserwacji poddane zostanie oddziaływanie terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Rezultaty badań będą konfrontowane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]