Wszystko o zdrowiu

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – opinia portalu Napieraj.pl

Na napieraj.pl uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają wibracje?

Urządzenia marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność drgań.

Aparat marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]