Wszystko o zdrowiu

Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]