Zakupy

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Jeśli potrzebujesz balonu do wina, odwiedź ten adres.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]