Zakupy

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Więcej o słoju z kranikiem na http://bit.ly/2RJAOx7.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]