Sport, rekreacja, hobby Zakupy

Bryczesy do jazdy konnej – charakterystyka

Szukasz bryczesów? Zobacz tutaj

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale także odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów gwarantujących solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]