Sport, rekreacja, hobby Zakupy

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Czapraki dla koni znajdziesz na horse-trade.pl

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają zwierzęciu komfort, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli chcesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny bądź posiadające siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]