Wyposażenie i urządzanie wnętrz Zakupy

Dlaczego ekspresy do kawy Nivona zdobywają uznanie kawoszy?

Kawa to smaczny przysmak, którym od zarania dziejów cieszą się kolejne pokolenia jej sympatyków. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a niektórzy piją ją nawet bez ustanku. Z reguły zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, aczkolwiek prawdziwi entuzjaści kawy kupują ją w ziarnach i nieustannie poszukują profesjonalnych ekspresów, dzięki którym uwolnią z nich cały smak. Z myślą o takich osobach powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt za przystępną cenę

Pomimo iż Nivona jest całkiem nową marką (pojawiła się zaledwie na początku XIX wieku), to mocno podkreśliła już swoją obecność na rynku wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem nowych modeli ekspresów zyskuje sobie coraz większy szacunek koneserów kawy, głównie dzięki temu, iż produkuje wysokiej jakości urządzenia w niezmiernie przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzuje gustowny design, utrzymany w klasycznych barwach bieli, szarości i czerni. Dzięki temu będą świetnie prezentować się w urzędach oraz kawiarniach, jak i w kuchni prywatnych domów. I chociaż mają wiele funkcji, są to urządzenia całkiem nieskomplikowane w eksploatacji, z którym nie będzie mieć kłopotów żadna osoba.

Ekspresy Nivona – co ciekawego oferują?

Ekspresy do kawy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele interesujących funkcji. Z częścią z nich, np. z modelami NICR 759 i NICR 789 można połączyć się za pośrednictwem Bluetooth i w ten sposób sterować nimi z poziomu komórki. Ekspresy do kawy Nivona mają też wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wycisnąć z rozdrobnionych ziaren ich głęboki aromat. Opcja “Moja kawa” umożliwia z kolei dodanie preferowanych ustawień przyrządzania napojów. Z wykorzystaniem funkcji Easy-Spumatore (obecnej np. w ekspresie NICR 670) błyskawicznie ubijemy puszystą piankę do espresso macchiato. Co bardzo ważne, urządzenia marki Nivona można bez trudu wyczyścić.