Technologie Zakupy

Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Drukarkę 3D zamówisz na https://cadxpert.pl.

Jednym z pierwszych na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM i SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, SLS, SLA oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To najszersza w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym też tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Ultem 9085 i inne (elastyczne, inżynieryjne, biokompatybilne, dentystyczne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert posiada również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla biznesmenów, specjalistów i klientów indywidualnych

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i biznesmenów, profesjonalistów i reprezentantów różnych sektorów (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procesem druku 3D, chcą omówić z rzeczoznawcami swoje projekty lub możliwości techniczne konkretnego urządzenia z asortymentu CadXpert, powinni zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie z obsługi nabytych sprzętów, pomoc techniczne oraz merytoryczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych koncernów

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż nawet niewielka lub średniej wielkości firma może je kupić. Inwestycja w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie branż, takich jak medycyna, stomatologia, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie znaczącą oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do drukowania 3D dynamicznie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. W dzisiejszych czasach – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich mają też niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Sprzęt do drukowania 3D są nieprzerwanie udoskonalane i rozwijane, z miesiąca na miesiąc obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]