Budownictwo Zakupy

Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Więcej o drzwiach dwuskrzydłowychwewnętrzne na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego wypada wybrać drzwi drewniane?

Drewno to naturalny materiał, który poprawnie pielęgnowany przetrwa w bardzo dobrym stanie nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono bardziej intymne i przytulne. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie zniekształcają się) oraz dobrą izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie wyglądają przez lata.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Potrzebujesz zamontować w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, techniczne doradztwo, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych potrzeb klienta i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem fazowanym, wypukłym czy piaskowanym, co wyraźnie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]