Zakupy

Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Skieruj się tutaj, aby zamówić etykiety na bimber.

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zalążka najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, imieniny czy wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale również coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w interesującą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, lokując na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, dniu i miejscu wesela bądź słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych wzorach i kolorach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu urodzinowym.

Ozdób swoje trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli produkujesz swoje soki, wina czy nalewki, a następnie dajesz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę typowej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]