Zakupy

Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Czyściwo zamówisz na https://verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać najwyższe standardy czystości w wielu zakładach pracy. Które z nich znajdziemy aktualnie na rynku? Co należy wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – korzysta się z nich najczęściej w rozlicznych gałęziach gospodarki, np. w zakładach przemysłowych, w branży gastronomicznej, na myjniach, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie niezbędne są higroskopijne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale poradzi sobie z kałużami z oleju, zaschniętym brudem, kurzem, tłuszczem czy innymi ubrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może także być wykorzystane do wycierania szkła czy polerowania delikatnych obiektów. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie są niezwykle chłonne, mocne oraz elastyczne

Wielozadaniowe i nasączane – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział odróżnia produkty z włókien oraz z papieru. Na potrzeby sektora gastronomicznego produkuje się czyściwa przeznaczone do kontaktu z żywnością. W sklepie Verde Avis znajdziesz produkty uniwersalne, z włókien do wrażliwych nawierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do wycierania intensywnych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być zastosowane do czyszczenia różnych nawierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]