Wszystko o zdrowiu Zakupy

Jak i gdzie używa się podkładów jednorazowych?

Zobacz, gdzie zamówić podkłady jednorazowe, wejdź na verdeavis.pl/higiena/podklady-higieniczne.html

Stanowiące bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia wirusy, grzyby i bakterie czają się dosłownie wszędzie. Największe ryzyko zarażenia panuje jednak w pomieszczeniach, w których zazwyczaj pojawiają się osoby chore lub tam, gdzie w wyniku rozmaitych zabiegów narzędzia mają bezpośredni kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi miejscami są przede wszystkim wszelkiego typu salony spa, gabinety medycyny estetycznej, placówki służby zdrowia oraz studia tatuażu. By zmniejszyć ryzyko transferu bakterii i innych chorobotwórczych mikroorganizmów, używa się rozmaitych akcesoriów – poza rękawiczkami ochronnymi i preparatami dezynfekującymi są to również podkłady higieniczne.

Podkłady jednorazowe – zastosowanie

Wiele szkodliwych roztoczy i wirusów przenosi się poprzez kontakt skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez jednostki zarażone. Aby zminimalizować niebezpieczeństwo przenoszenia się bakterii w salonach i gabinetach urody, stosuje się podkłady higieniczne. Zazwyczaj są one wytworzone z celulozy lub analogicznych tworzyw i są skuteczną barierą dla drobnoustrojów. Podkłady higieniczne są jednokrotnego użytku i rozkłada się je np. na fotele ginekologiczne i dentystyczne, kozetki bądź sprzęt rehabilitacyjny.

Podkłady higieniczne – wykorzystaj w ogólnodostępnym WC

Największe zagrożenie rozprzestrzeniania się infekcji skórnych powodowanych przez mikroorganizmy jest tam, gdzie z prawdopodobnie zakażoną nawierzchnią styka się nieosłoniona skóra – w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się choroby minimalizują podkłady jednorazowe przeznaczone do stosowania na deskach klozetowych. Korzystanie z nich jest zalecane we wszystkich miejscach, w których toaleta jest publicznie dostępna – na przykład w firmach, szkołach, urzędach lub sklepach.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]