Zakupy

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Chcesz zamówić słoiki szklane hurt? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to także sektor, w którym znakomicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój smakowity, zdrowy czy też autorski wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, żeby produkt długo zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w słoje oraz butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. soki, piwo kraftowe bądź dżemy, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko formą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach z reguły można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób również dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła idealne do przechowywania piwa, wina lub soków. Transportowane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 400, 1400, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek oraz słoików w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]