Zakupy

Namioty cateringowe – organizuj imprezy w plenerze

Namiot cateringowy to niezbędny element wielu wydarzeń organizowanych w plenerze. Jak zbudowane są współczesne namioty cateringowe i z jakiej przyczyny warto w nie zainwestować?

Namiot cateringowy – dla wydarzeń na świeżym powietrzu

Namiot cateringowy jest często używany przez podmioty organizujące rozmaitego rodzaju eventy w plenerze – przyjęcia urodzinowe, rocznice ślubu, pikniki, a także konferencje. Obiekty tego typu znajdą zastosowanie zawsze wówczas, gdy na evencie pojawiają się potrawy, np. przystawki, napoje czy zimny bufet. Namioty cateringowe umożliwiają zachowanie przez długi czas świeżości serwowanych dań, a także chronią je przed światłem słonecznym czy wpływem innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Na rynku można znaleźć namioty cateringowe o szerokości od 3 do 8 metrów oraz długości od 4 do 52 metrów. Kupujący mogą wybierać między namiotami o różnych barwach i układzie. Namioty cateringowe można także łączyć ze sobą lub personalizować, komponując konstrukcje dopasowane do dowolnych potrzeb.

Namioty cateringowe – mocna budowa

Przyjęcia i wesela w plenerze są coraz popularniejsze, nic więc dziwnego, iż wzrasta liczba osób szukających przestronnych i stabilnych namiotów cateringowych wytworzonych z solidnych tworzyw. Namiot cateringowy ochrania gości przed złą pogodą – przed silnym promieniowaniem słonecznym, wiatrem czy deszczem. Obecne w sprzedaży namioty cateringowe cechują się mocną budową i wytrzymują nawet intensywne podmuchy wiatru. Nowoczesne namioty tego typu są także zaopatrzone w systemy poprawiające cyrkulację powietrza w namiocie, co uniemożliwia nadmierne skraplanie się wody i wpływa na komfort gości. Innym udogodnieniem jest też system kumulujący ciepło w namiocie, co jest szczególnie istotne w chłodne miesiące.