Bezpieczeństwo i ochrona Zakupy

Odzież jednorazowa z flizeliny – poznaj ofertę producenta

Więcej na temat odzież jednorazowa producent na globalhygiene.pl.

Sektor spożywczy musi sprostać wyśrubowanym normom na każdym etapie produkcji. W związku z tym nadzwyczaj istotne jest, aby personel fabryk oraz zakładów przetwarzających żywność był zaopatrzony w wysokiej jakości ubranie ochronne, dopuszczoną do stosowania w tej branży. Firmy mogą zamówić takie produkty m.in. w Global Food Hygiene – polskiego dystrybutora i producenta odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – co należy wiedzieć o tej marce?

Spółka Global Food Hygiene funkcjonuje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 r. otworzyć się też na rynki europejskie. Aktualnie w ofercie spółki znajdują się elementy odzieży roboczej, takie jak czapki i czepki, maski wielowarstwowe, w tym także te okrywające brodę i wąsy, rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania, fartuchy oraz buty. Jednym z istotnych wyrobów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół ekspertów firmy i produkowane według autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 klientów korzysta z artykułów spółki Global Food Hygiene. Produkcja też przedstawia się imponująco – z linii produkcyjnej schodzi miesięcznie mniej więcej 700 tyś fartuchów.

Global Food Hygiene – czym odróżnia się ta spółka?

Trzeba podkreślić, iż marka Global Food Hygiene stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod względem zróżnicowania oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na nieprzerwany rozwój, wdrażając nowe rozwiązania logistyczne, jak również ulepszając zaplecze spółki (między innymi modernizując hale produkcyjne oraz magazynowe), za co przyznano jej liczne prestiżowe wyróżnienia. Kluczowym zamierzeniem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procesów oraz bliska współpraca między rozmaitymi sekcjami firmy, co docelowo doprowadzi do osiągnięcia maksimum wydajności w wypełnianiu zamówień tak, by trafiały one do zamawiających w przeciągu 24 godzin.

Lokalizacja firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]