Motoryzacja Zakupy

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Co trzeba wiedzieć o Renault części Kraków?

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]