Budownictwo Zakupy

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Kup panele dachowe na rąbek

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu warto je kupić? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, dlatego że wspaniale łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Odporną na uszkodzenia i świetnie prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym), a jednocześnie jest mocne i odporne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem odporności i zastosowanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą dającą osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak opady bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają także obniżyć wydatki związane z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08