Budownictwo Zakupy

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Zainteresowany drzwi wewnętrzne producent? Skieruj się tutaj.

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na rynku sprawiło, iż jej fachowcy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale także ich niezawodność, osiągnięte dzięki użyciu podczas ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje dbałość o osiągnięcie czterech wartości: satysfakcji konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitej wygody ich eksploatacji, a także najwyższej jakości.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się ogromną troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez to przedsiębiorstwo to świetny wybór dla wymagających klientów poszukujących w pełni ergonomicznych i solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalną wygodę – efektywnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niestereotypowe, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wykonywane są zawsze z surowców najwyższej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się również w obszarze obsługi klientów. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, co da pewność, że założenie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego projektu, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale też metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]