chemia profesjonalna sklep internetowy, środki czystości, środki czyszczące
Zakupy

Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Żeby zachować porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się charakterystycznych zabrudzeń, m.in. graffiti, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów czy też ognisk pleśni.

Ochrona powierzchni przy użyciu chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na niszczycielskie działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do osłony metali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, jak również specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im piękny wygląd.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]