Budownictwo Zakupy

Rodzaje kontenerów budowlanych

Kontener na odpady kupisz na ekombud.pl

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]