Kuchnia i gotowanie Zakupy

Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Lavazza A Modo Mio kapsułki. Zdobądź więcej wiadomości.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza ciągle plasuje się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz wyrabiano ich niepowtarzalne kompozycje. Podbiły one ekspresowo serca rezydentów Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając wzorce także w obszarze kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Obecnie w sprzedaży nabyć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale tak samo charakteryzują się wysoką jakością.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Padova Cremoso czy Avarizia Delicato), smakowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]