Budownictwo Zakupy

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Chcesz kupić drzwi drewniane wejściowe? Sprawdź www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne spełniają sporo zadań – oddzielają od zgiełku dobiegającego z ulicy, zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych oraz chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe? Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane – solidność i komfort cieplny

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe już od dawna cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoje cechy oraz wytrzymałość. Drewno wygląda rewelacyjnie i można je wykończyć na sporo sposobów. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż w mieszkaniu odczuwamy komfort cieplny, a przy tym rachunki za ogrzewanie są o wiele niższe. Kupując drzwi do domu wypada rozważyć modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Szczególnym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich cech – nie deformują się i ciężko je uszkodzić, dlatego rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

A może dwuskrzydłowe drzwi drewniane?

W sprzedaży znajdziemy także drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w razie posiadania nietypowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na nieprzeciętny design. Jeśli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług producenta, który wykonuje nietypowe wzory na zlecenie, a równocześnie gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane wstawia się wspaniale wyglądające szyby, na przykład ornamentowe. Kupujący mogą też wybierać spośród różnych typów szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, należy także uwydatnić pozostałe atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Wyłamanie ich jest utrudnione, ponieważ obecnie coraz częściej wyposaża się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to mieszkańcom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. Żeby chronić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w toku ich produkcji stosuje się impregnaty wysokiej jakości.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]