Zakupy

Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega też kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Dobór stosownego typu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwy montaż i demontaż pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.