bagażniki dachowe
Motoryzacja Zakupy

Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby kochające aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Lokalizacja firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]